RTU Sporta centrs

RTU studentus un mācībspēkus aicina pieteikties 7. Latvijas atklātajam čempionātam zolītē

5. oktobris, 2023
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un mācībspēki aicināti piedalīties un aizstāvēt universitātes godu 7. Latvijas atklātajā čempionātā zolītē. Tas notiks sestdien, 28. oktobrī plkst. 11.00 RTU Arhitektūras fakultātes 117. telpā. Pieteikšanās – līdz 27. oktobrim, un dalība – bez maksas.

Čempionātā var piedalīties ikviens Latvijā studējošs Latvijas vai ārvalstu students (bakalaura, maģistra vai doktorantūras students), kā arī pasniedzējs. Piedalīties drīkst arī studenti, kuri studijas pabeiguši pirms gada.

Iespējama dalība gan komandu, gan individuālajā disciplīnā. Čempionāta nolikums paredz, ka turnīrs notiek vienu dienu ar 6 kārtām. Laika ierobežojums katrai kārtai – 50 minūtes. Katrā kārtā tiek izspēlētas 20 partijas.

Pieteikšanās čempionātam ieteicama līdz 27. oktobrim, uz e-pastu , sūtot dalībnieka vārdu, uzvārdu, statusu – students vai pasniedzējs un universitātes nosaukumu, taču pieteikties iespējams arī čempionāta dienā, reģistrējoties sacensībām. Reģistrācija – sacensību dienā no plkst. 10.00 un reģistrējoties, studentiem obligāti jāuzrāda derīga studentu apliecība.

Čempionāta nolikums

Informācija Facebook

Sacensības organizē Latvijas zolītes federācija ar RTU Sporta centra atbalstu, SIA «ZOLMANIEM» un Latvijas Augstskolu sporta savienību. Kopš 2021. gada zolīte ir iekļauta Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

5. oktobris, 2023 plkst. 13:13