RTU Sporta centrs

RTU Studentu sporta spēles 2018

14. septembris, 2018
Foto - RTU Studentu parlaments

RTU Studentu parlaments aicina visus studentus 22. un 23. septembrī piedalīties RTU Studentu sporta spēlēs 2018! Sporta spēles norisināsies RTU semināru, sporta un atpūtas bāzē «Ronīši», Engures novadā, Klapkalnciemā.

Atrodi draugus, izveido komandu vai piesakies individuāli un piedzīvo neaizmirstamus, azarta un prieka pilnus brīžus, sportojot!

Komandām būs iespēja mēroties spēkiem dažādās disciplīnās: volejbolā un futbolā pludmalē, strītbolā, tautasbumbā, desu spēlēšanā un virves vilkšanā. Individuāli savas sportiskās spējas varēs pierādīt, lecot ar lecamauklu, skrienot stafeti un spēlējot diskgolfu.

Dalībniekiem, kuri vēlēsies savus spēkratus atstāt mājās, nodrošinām iespēju uz «Ronīšiem» nokļūt ar organizētu autobusu (informācija par šo sekos). Tā kā vietu skaits autobusā ir ierobežots, lūdzam savlaicīgi aizildīt elektronisko pieteikuma anketu un veikt rezervāciju. Anketa būs aktīva līdz 20. septembra plkst. 18.

Sporta spēļu dalībniekiem ir 50% atlaide mājiņu nomas maksai «Ronīšos».

Pieteikties Sporta spēlēm var:

•  komandās — dalībnieku skaits komandā 8-12 (komandā vismaz trīs meitenes)
  •  individuāli.

Pieteikuma anketa
Sacensību nolikums

Svarīgi! Visiem Sporta spēļu dalībniekiem obligāti jābūt līdzi RTU studentu apliecībām!

Seko līdzi informācijai Facebook un tiekamies 22. septembrī RTU Semināru, sporta un atpūtas bāzē «Ronīšos»!

RTU Studentu parlaments

14. septembris, 2018 plkst. 12:00