RTU studentu pārstāvētā Latvijas izlase gūst godalgotas vietas Baltijas čempionātā galda tenisā

11. septembris, 2023
.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (Trešā no kreisās puses - Viktorija Majorova un blakus Deniss Vasiļjevs)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu sniegums palīdzēja kaldināt Latvijas izlases saņemtās sudraba un bronzas medaļas 2023. gada Baltijas čempionātā galda tenisā, kas 9. un 10. septembrī norisinājās Viļņā.

Latvijas izlases vīriešu komanda, kurā spēlēja RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes students Deniss Vasiļjevs, čempionātā izcīnīja 2. vietu, savukārt sieviešu komanda, kurā savu spēles artavu ieguldīja RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes šā gada maģistrantūras absolvente Viktorija Majorova, ierindojās 3. vietā. Par Baltijas čempioniem tika kronēti Lietuvas izlases spēlētāji.

Sacensības norisinājās gan komandu, gan individuālajā konkurencē, piedaloties pa vienai komandai no Latvijas un Igaunijas, bet divām komandām – no Lietuvas.

Individuāli sacensību dalībnieki tika sadalīti četrās grupās pa pieciem spēlētājiem katrā un divas pirmās vietas no katras grupas turpināja cīņu par medaļām. Kopvērtējumā Deniss Vasiļjevs un Viktorija Majorova ierindojās no 9. līdz 20. vietai.