RTU Sporta centrs

RTU students Ričards Plāte startē Pasaules vasaras universiādē sporta vingrošanā

11. augusts, 2023
Foto - Latvijas Augstskolu sporta savienība

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students, sporta vingrotājs Ričards Plāte piedalījās 31. Pasaules vasaras universiādē, kas no 28. jūlija līdz 8. augustam norisinājās Ķīnas pilsētā Čendu. Ričardam tika arī uzticēts gods universiādes atklāšanas ceremonijā nest Latvijas karogu.

R. Plāte daudzcīņas kopvērtējumā ieguva 33.vietu, startējot dažādās disciplīnās: Zirgs – 21. vieta (no 81), Lēciens – 19. vieta (no 72), Līdztekas – 37. vieta (no 80), Stienis – 50. vieta (no 80), Brīvās kustības – 67. vieta (no 78) un Apļi – 75. vieta (no 83).

Kopā ar Ričardu universiādē startēja arī Daugavpils Universitātes (DU) studente, sporta vingrotāja Arina Oļenova un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) studente, mākslas vingrotāja Anna Murikova.

Studentu sacensībās kopumā tika akreditēti 6500 sportisti no 113 valstīm un reģioniem, piedaloties 269 disciplīnās un 18 sporta veidos – sporta vingrošanā, mākslas vingrošanā, peldēšanā, daiļlēkšanā, badmintona spēlē, vieglatlētikā, paukošanā, galda tenisā, basketbolā, volejbolā, džudo, airēšanā, loka šaušanā, šaušanas sportā, ūdenspolo, taekvondo, tenisā un u-šu.

Nākamā Pasaules vasaras universiāde notiks 2025. gadā Vācijas reģionā Reinā-Rūrā.

11. augusts, 2023 plkst. 16:24