RTU students Lauris Pēteris Vējš Latvijas izlases sastāvā izcīna bronzas medaļu Pasaules junioru kausā stenda šaušanā

5. jūnijs, 2023
.
.
.
Foto - Latvijas Šaušanas federācija (L.P.Vējš attēlā pirmais no kreisās)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 1. kursa students Lauris Pēteris Vējš, Latvijas junioru stenda šaušanas izlases sastāvā 3.–4. jūnijā piedaloties Pasaules kausa sacensībās Vācijā, Zūlā, komandu ieskaitē izcīnīja bronzas medaļu. Šis ir līdz šim augstākais sasniegums Latvijas sportistu sasniegums stenda šaušanā junioru konkurencē.

Kopā ar Lauri Pēteri Vēju sacensībās startēja un medaļu izcīnīja Raiens Lukass Kukutis un Roberts Ķēniņš trenera Daiņa Upelnieka vadībā. Komandu konkurencē piedalījās 12 valstu komandas.

Savukārt individuālajā konkurencē Lauris Pēteris Vējš sašāva 116 mērķus, izcīnot 14. vietu, savukārt Raiens Lukass Kukutis ierindojās 12. vietā ar sašautiem 117 mērķiem, bet Roberts Ķēniņš – 30. vietā ar 112 mērķiem. Kopā šajā vingrinājumā startēja 63 jaunie sportisti.

5. jūnijs, 2023 plkst. 9:59