RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU students izcīna uzvaru Latvijas badmintona čempionātā

4. februāris, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (No kreisās - R.Krauklis, A.Kuzma, K.Stafeckis, U.Briedis)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students Reinis Krauklis kļuvis par čempionu 2019. gada Latvijas čempionātā badmintonā, kas 2. un 3. februārī notika Ķekavas sporta kompleksā.

R. Krauklis (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 3. kurss) jauktajās dubultspēlēs pārī ar Diānu Stogniju izcīnīja čempiona titulu, savukārt vīriešu dubultspēlēs pārī ar Tomu Preinbergu un vīriešu vienspēlēs ieguva 2. vietas.

RTU students Kārlis Stafeckis (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 4. kurss) vīriešu dubultspēlēs pārī ar Jāni Mētru izcīnīja 5. vietu, savukārt jauktajās dubultspēlēs pārī ar Terēzi Balodi palika trīspadsmitie.

RTU studente Annija Kuzma (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes 2. kurss) sieviešu vienspēlēs ieguva 21. vietu, bet dubultspēlēs pārī ar Daci Dambergu — 13. vietu.

Savukārt RTU Dizaina tehnoloģiju institūta mācībspēks un RTU Sporta centra vecākais treneris badmintonā Uģis Briedis vīriešu vienspēlēs izcīnīja 5. vietu.

Papildus informācija pieejama Latvijas Badmintona federācijas mājaslapā.

Foto galerija.

Rezultāti.