RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU students Artūrs Rinkevičs duetā ar Rūdolfu Stankeviču izcīna 2. vietu Latvijas čempionātā pludmales volejbolā

29. augusts, 2022
Foto - Artūrs Stiebriņš

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students Artūrs Rinkevičs duetā ar pārinieku Rūdolfu Stankeviču izcīnīja 2. vietu sestdien, 27. augustā, Jūrmalā notikušajā «DEPO Open 2022» Latvijas čempionāta finālā pludmales volejbolā.

Sportistiem, kuri iepriekšējā posmā Daugavpilī svinēja uzvaru, šoreiz, finālā, nācās piekāpties sacensību galvenajiem favorītiem, Latvijas čempioniem, Jānim Šmēdiņam un Aleksandram Samoilovam. Viņi bija pārāki par A. Rinkeviču un R. Stankeviču ar 2-0 (21:12, 21:15).

Čempioni ļoti pārliecinoši uzvarēja pirmo setu, savukārt otrajā setā ar 3:1 vadībā izvirzījās A. Rinkevičs un R. Stankevičs, tomēr līdz seta beigām J. Šmēdiņš un A. Samoilovs atjaunoja pārliecinošu vadību – 21:15, un jau piekto reizi kopā kļuva par Latvijas čempioniem.

«Protams, jaunie gribēja pierādīt, ka ir labāki, bet viņiem vēl pāris soļi ir jāsper stabilitātē un tehniskajā izpildījumā. Gribējās vairāk punkts punktā uzspēlēt, lai skatītājiem ir lielāka interese, parādīt vairāk māņu sitienu un aizsardzības, bet te vairāk dominēja tāds spēka volejbols, un garu izspēļu daudz nebija,» pēc spēles LTV7 sacīja J. Šmēdiņš.

Turnīrā 3. vietā ierindojās Dāvis Teteris un Arnis Reliņš, ar 2-0 (29:27, 22:20) pieveicot Aivaru Svikli un Sandi Bērziņu.

Foto galerija.

Latvijas čempionāta finālā spēlēja 32 komandas vīriešu un 21 – sieviešu konkurencē.

Šajā sezonā «DEPO Open 2022» pludmales volejbolisti sacentās piecos posmos un finālā. Visi posmi tika rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus.

Vairāk informācijas par “DEPO Open 2022” turnīriem.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. augusts, 2022 plkst. 14:50