RTU Sporta centrs

RTU studentiem uzvaras Latvijas individuālā čempionāta priekšsacīkstēs galda tenisā

8. marts, 2022
Foto - Pixabay

Vairākas godalgas Latvijas individuālā čempionāta priekšsacīkstēs galda tenisā izcīnījuši RTU sportisti.

Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 4. kurss) izcīnīja 1. vietu savā apakšgrupā, uzvarot visās četrās spēlēs.

Rezultāti sievietēm.

Arī Eduards Spāģis (DITF) savā apakšgrupā izcīnīja 1. vietu, uzvarot visas piecās spēlēs.

Dāvis Pavlovs (Inženierekonomikas un vadības fakultātes 1. kurss) izcīnīja 2. vietu savā apakšgrupā, uzvarot piecās spēlēs un piekāpjoties A. Bergam ar rezultātu 2:3.

Rezultāti vīriešiem.

Priekšsacīkstes norisinājās Salaspilī, 5. martā. Tajās piedalījās 16 sportistes, kuras tika sadalītas trīs apakšgrupās, un 62 sportisti, kuri tika sadalīti 10 apakšgrupās.

Visas spēles norisinājās līdz trim uzvarētiem setiem. Sieviešu konkurencē pirmo divu vietu ieguvējas no katras apakšgrupas un vīriešu konkurencē pirmās vietas ieguvējs no katras apakšgrupas turpinās cīņu par medaļām Latvijas 2022. gada individuālā čempionāta finālsacensībās, kas norisināsies 26.–27. martā Salaspilī.

8. marts, 2022 plkst. 16:57