RTU Sporta centrs

RTU studentiem sudrabs Latvijas 28. Universiādes kopvērtējumā

6. jūnijs, 2018
Foto - Ilze Āķe–Vīksne

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē izcīnījuši sudrabu Latvijas 28. Universiādes kopvērtējumā. Zelts šogad tika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentiem, bet bronza — Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studentiem.

Vīru konkurencē RTU sportisti, pagājušā gada čempioni, kopumā ieguva 137 punktus, savukārt LSPA kontā — 145 punkti, bet LLU — 121 punkts. Savukārt sieviešu konkurencē RTU studentes ieguva 86 punktus, bet LSPA sportistes — 93 punktus un LLU komanda — 84 punktus.

Kopumā Latvijas 28. Universiādē piedalījās studenti no 25 Latvijas augstskolām, visu 2017./2018. studiju gadu sacenšoties un spēkus mērojot 26 dažādos sporta veidos. Vīriešu konkurencē startēja studenti no 22 augstskolām, godalgas sadalot 13 dažādos sporta veidos. Kopvērtējumā tika ieskaitīti katras augstskolas labākie uzrādītie sasniegumi 10 sporta veidos.

Savukārt sieviešu konkurencē sportistes sacentās astoņos sporta veidos, no kuriem katra augstskola kopvērtējumā summēja punktus no labākajiem septiņiem. Vismaz vienā sporta veidā piedalījās studentes no 14 Latvijas augstskolām, un tas ir vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Kopvērtējuma rezultāti.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments