RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU studenti tiek aicināti uz vīriešu volejbola komandas atvērtajiem treniņiem

3. septembris, 2021
.
.
Foto – Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti tiek aicināti uz atvērtajiem treniņiem, kuros notiks atlase un būs iespēja pievienoties vīriešu volejbola izlases sastāvam. RTU volejbola komanda vairāk kā 10 gadus ar mainīgiem panākumiem spēlē Nacionālajā līgā, kā arī piedalās Latvijas Universiādes sacensībās un SELL Studentu spēlēs.

Atvērtie treniņi notiks:

  • Otrdienās — 14. un 28.septembrī, plkst. 19:30 — 21:00, Meža ielā 1, 1.korpusa sporta zālē, Rīgā.
  • Informējam, ka sākotnēji plānotais atvērtais treniņš 21.septembrī nenotiks ūdens padeves pārtraukuma dēļ!

Pēc šī brīža Ministru kabineta noteikumiem, treniņu procesā iekštelpās var piedalīties vakcinētās vai izslimojušās personas ar derīgu sadarbības sertifikātu vai personas ar izveidotu sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka pēdējo 48h laikā veiktais tests ir negatīvs.

Lai iekļūtu Meža ielā 1, 1.korpusa sporta zālē, lūgums paņemt ieejas karti pie RTU Sporta centra administrācijas blakus ēkā (Meža ielā 1a). Pēc nodarbības ieejas karte ir jānodod atpakaļ administrācijā!

Ierodoties uz atlases treniņu, lūgums informēt treneri par saviem sasniegumiem, spēlētāja pozīciju laukumā un atstāt informāciju ar savām koordinātēm (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, fakultāte, kurss, studentu apliecības numurs).

Treneris: Maksims Žuks 29155455

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

3. septembris, 2021 plkst. 18:03

Līdzīgi raksti

Jaunumi