RTU Sporta centrs

RTU studenti startē starptautiskajās peldēšanas sacensībās «Rīgas Sprints 2023»

7. novembris, 2023
Foto - Pexels

Ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 3. kursa studenta Riharda Kahanoviča uzvaru 50 m brasa distancē noslēgušās 11. starptautiskās peldēšanas sacensības «Rīgas Sprints 2023». Sprinta festivāls šogad pulcēja gandrīz 400 peldētājus no Latvijas un kaimiņvalstīm un norisinājās no 3. - 4. novembrim, Sporta nama «Daugava» peldbaseinā.

Sacensībās piedalījās arī vairāki RTU studenti un dažādu disciplīnu fināla peldējumus sasniedza Dainis Kudrjavcevs (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF), 2. kurss), Igors Kodola (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte 1. kurss), Pāvels Kudrjavcevs (DITF, 2. kurss) un Edvards Toms Atelsons (Inženierekonomikas un vadības fakultāte, 1. kurss).

Festivālā savas spējas pārbaudīja arī RTU Latvijas Jūras akadēmijas 1. kursa students Artūrs Rihards Stutiņš, kā arī mūsu triatlonisti - Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes 1. kursa students Maksis Maksimilians Veģeris un 2023. gada absolvents Artūrs Kalnups.

Rezultāti

7. novembris, 2023 plkst. 10:56