RTU Sporta centrs

RTU studenti — sportisti aicināti pieteikties dalībai 30. Pasaules Vasaras Universiādē

30. novembris, 2018
Foto - The International University Sports Federation (FISU)

Rīgas Tehniskās universitātes studenti — individuālo sporta veidu sportisti tiek aicināti pieteikties dalībai 30. Pasaules Vasaras Universiādē, kas notiks no 03.07.2019. līdz 14.07.2019., Neapolē, Itālijā. Pēc universiādes nolikuma sacensībās var piedalīties studenti, kuri ir dzimuši laika posmā no 01.01.1994. līdz 31.12.2001.

30. Pasaules Vasaras Universiādē varēs sacensties 18 sporta veidos: loka šaušana, vieglatlētika, basketbols, paukošana, futbols, daiļlēkšana, sporta vingrošana, mākslas vingrošana, džudo, regbijs 7, burāšana, šaušana, peldēšana, galda teniss, taekvondo, teniss, volejbols un ūdens polo.

Vairāk informācijas par sporta veidiem un sacensību kalendārs

Oficiālā universiādes mājaslapa

Universiādes nolikums

Dalības izmaksas:

1. Dzīvošanas izdevumi ir 70,00 (septiņdesmit) eiro dienā katram dalībniekam.
  2. FISU noteikta reģistrācijas maksa ir 20,00 (divdesmit) eiro par katru dalībnieku.
  3. Ceļa izdevumi (Rīga — Neapole — Rīga).
  4. Tiesnešu maksas individuālajiem sporta veidiem, kas ir papildus izdevumi:
  • Mākslas vingrošana — 350 EUR/par atlētu.
  • Daiļlēkšana — 60 EUR/par atlētu.
  • Paukošana — 160 EUR/par atlētu.
  • Džudo — 120 EUR/par atlētu.
  • Sporta vingrošana — 310 EUR/par atlētu.
  • Taekvondo — 140 EUR/par atlētu.

30. Pasaules Vasaras Universiādes organizatori ir ierobežojuši kopējo dalībnieku skaitu, kas ietekmē sportistu skaitu sporta veidos un oficiālo pārstāvju skaitu.

RTU Sporta centra direktors Egons Lavendelis ar kolēģiem un treneriem izvērtēs katra RTU studenta — sportista kandidatūru un segs izdevumus, kas attiecināmi uz dzīvošanu katra sporta veida sacensību dienās pēc sacensību kalendāra un FISU noteikto reģistrācijas maksu katram dalībniekam. Dalībniekus vērtēs pēc šādiem kritērijiem:

1. Dalībnieks ir Latvijas izlases dalībnieks vai kandidāts.
  2. Dalībnieks ir pārstāvējis RTU dažāda līmeņa sacensībās Latvijā un ārpus Latvijas, ieskaitot studentu sacensības.

Interesenti, aicināti līdz 19. decembrim sūtīt pieteikumus uz e-pastu: , norādot savu:

1. Vārdu un uzvārdu
  2. Dzimšanas datus
  3. Sporta veidu un disciplīnas
  4. Deklarēto dzīvesvietas adresi
  5. Treneri (vārdu un uzvārdu)

RTU Sporta centrs var izskatīt iesniegumu un kompensēt studentam — sportistam ceļa izdevumus un tiesnešu maksas pie nosacījuma, ja izpildās šādi kritēriji:

1. Individuālajos sporta veidos savā disciplīnā ir izcīnīta 1.—3. vieta.
  2. Individuālajos sporta veidos savā disciplīnā ir izcīnīta 4.—6. vieta, ja noteiktajā disciplīnā dalībnieku skaits ir bijis lielāks par 25 dalībniekiem.

30. novembris, 2018 plkst. 10:00