RTU Sporta centrs

RTU studenti septembrī aicināti pievienoties dažādu sporta veidu izlašu atvērtajos treniņos

23. augusts, 2023
Foto - no RTU Sporta centra personīgā arhīva

Lai iepazītos ar jaunajiem sportistiem un pārrunātu treniņu procesu, kā arī noskaidrotu citus interesējošus jautājumus, studenti septembrī tiek aicināti ierasties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) izlašu treniņu laikos un piedalīties treniņu procesā.

Atvērto pārbaudes treniņu laikā tiks novērtēta katra studenta pieredze konkrētajā sporta veidā, prasmes un līmenis, un attiecīgā sporta veida treneri informēs studentus par pievienošanās iespējām izlasē un turpmāko dalību treniņu procesā.

Jaunajā sezonā atvērtie treniņi notiks vīriešu un sieviešu basketbolā, vīriešu un sieviešu volejbolā, vīriešu un sieviešu futbolā, vīriešu florbolā, vieglatlētikā, galda tenisā, pašaizsardzībā, kā arī karsēju sportā.

Informācija par visiem atvērtajiem treniņiem.

RTU komandas un izlases regulāri startē Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās, piemēram, Latvijas Universiādē, Latvijas čempionātos, SELL Studentu spēlēs u. c.

Plašāka informācija iegūstama, sazinoties ar attiecīgo sporta veidu treneriem, kuru kontakti ir norādīti sagatavotajā informācijā par katru sporta veidu atsevišķi.

23. augusts, 2023 plkst. 9:14