RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU studentiem piešķirtas dažādu mecenātu un fondu stipendijas

7. novembris, 2017
.
.
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti saņēmuši dažādas stipendijas – «Exigen Services Latvia» stipendiju izcilākajiem informācijas tehnoloģiju studentiem saņēmusi viena studente, Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) stipendijas piešķirtas 9 studentiem, bet Līvānu novada stipendijas saņems seši studenti.

Uzņēmuma «Exigen Services Latvia» un RTU Attīstības fonda stipendiju izciliem informācijas tehnoloģiju studentiem saņems Elizabete Liene Šterna. Stipendijas apjoms ir 1500 eiro un tā tiks izmaksāta desmit mēnešus, un pavisam ir piešķiras sešas stipendijas sešu augstskolu studentiem. 

LSFP valsts budžeta finansētās stipendijas saņems deviņi izcilākie RTU studenti sportisti: Raivo Kivlenieks, Ģirts Feldbergs, Ņikita Masjuks, Mārtiņš Blūms, Uldis Upītis, Krišs Lužinskis, Alvis Reinsons, Viktorija Majorova un Ivo Šteinbergs. Šai stipendijai pieteikties tika aicināti visu Latvijas izlašu sportisti, kuri studē akreditētā augstākās izglītības iestādē un startē sporta veidos, kuru starptautiskās federācijas ir Starptautisko sporta federāciju ģenerālās asociācijas biedri, vai atzītas Starptautiskajā Olimpiskajā komitejā. Kopumā LSFP stipendijas šogad saņems 49 studējošie sportisti. Vienas stipendijas apjoms ir no 400 līdz 1500 eiro. 

Līvānu novada stipendijas, kuru fonds veidots ar dažādu uzņēmumu un mecenātu atbalstu, piešķirts šādiem RTU 1. kursa studentiem: Naurim Utnānam, Dāvidam Silavam, Linardam Baltmanim, Oskaram Lukstam, Viktorijai Calpanovai un Armīnam llšackim. Vienas stipendijas apjoms ir no 1000 līdz 3500 eiro. Kopumā Līvānu novada domes stipendijas saņems 25 studenti. 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

7. novembris, 2017 plkst. 10:15

Līdzīgi raksti

Jaunumi