RTU Sporta centrs

RTU studenti plūc laurus vieglatlētikas sacensībās

10. janvāris
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti ieguvuši godalgotas vietas tradicionālajās vieglatlētikas sacensībās «Daugava 2024» un Ogres atklātajā čampionātā, kas norisinājās 6. un 7. janvārī.

Maksims Pjazings (Inženierekonomikas un vadības fakultāte, 3. kurss) ar rezultātu 7,20 bija labākais 60 m distancē. Savukārt Veronika Masjuka (Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte, 3. kurss) 2000 m skrējienā uzvarēja ar rezultātu 7:27,12.

Dienu vēlāk, Ogres atklātajā čempionātā Veronika Masjuka uzrādīja labāko rezultātu – 11:17,23 – 3000 m distancē. Daniela Lasmane (Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte, 2. kurss) 60 m distancē un arī 60 m barjerskrējienā ieguva 2. vietu. Vīriešu konkurencē 60 m barjerskrējienā otrais labākais bija Gvido Miezers (Būvniecības un mašīnzinību fakultāte, 2. kurss).

Nākamais starts RTU vieglatlētiem plānots 13. janvārī Valmierā «Sportland» kausa izcīņā.

10. janvāris plkst. 16:05