RTU Sporta centrs

RTU studenti piedalīsies Latvijas ziemas čempionātā vieglatlētikā

15. februāris, 2018
Foto - Pixabay

17. un 18. februārī Kuldīgā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Divu dienu garumā uzvarētāji tiks noskaidroti 24 individuālās disciplīnās un stafešu skrējienā. Vairākiem atlētiem šī būs pēdējā iespēja kvalificēties Pasaules čempionātam telpās, kas no 1. līdz 4. martam notiks Birmingemā.

Sacensībās pieteikti vairāk nekā 240 dalībnieki. Čempionātā piedalīsies šādi RTU studenti — sieviešu konkurencē 60m un 200m distancēs startēs Ingūna Čeiko (IEVF absolvente), Kristīne Vietniece (MLĶF II), Pārsla Esmeralda Sietiņa (AF IV) un Anna Kokoreviča (MLĶF III), bet lodes grūšanā piedalīsies Laima Barbāne (DITF III).

Vīriešu konkurencē 60m ar barjerām startēs Māris Grēniņš (BIF maģ.), Kārlis Sondors (EEF II) un Juris Gailis (AF IV). Māris Grēniņš piedalīsies arī tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. Valērijs Valinščikovs (EEF II) pieteikts 200m distancē. 400m startēs Kārlis Ķuzis (MTAF I), 800m un 1500m — Raimonds Kaspars Eniņš (DITF III), lodes grūšanā - Lauris Kaufmanis (BIF I) un augstlēkšanā – Edgars Ziņģis (MTAF II).

Latvijas Vieglatlētikas savienības atbalstītājs Aizdevums.lv sacensību augstvērtīgāko rezultātu īpašniekiem sieviešu un vīriešu konkurencē un viņu treneriem nodrošinās balvu fondu 1000 eiro apmērā.
Sacensību atklāšana sestdien plkst. 14:45. Savukārt sacensību sākums svētdien plkst. 11:30. Ieeja — bez maksas.

Vairāk informācijas Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

15. februāris, 2018 plkst. 13:00