RTU Sporta centrs

RTU studenti pārstāvēs Latviju Pasaules Ziemas Universiādē Krasnojarskā

22. februāris, 2019
Foto - www.studentusports.lv

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un RTU Rīgas Biznesa skolas (RBS) studenti Latvijas studentu hokeja izlases sastāvā piedalīsies Pasaules Ziemas Universiādē, kas no 2. līdz 12. martam notiks Krievijā, Krasnojarskā.

Universiādē studentu hokeja izlases sastāvā cīnīsies uzbrucējs Augusts Ričards Veidenbaums, kurš studē Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē un pārstāv hokeja komandu «Valmiera», un vārtsargs Guntars Reiss, kurš mācās RBS un pārstāv hokeja komandu « Kurbads». Kopumā Latvijas studentu hokeja izlases sastāvā iekļauti 20 sportisti, kas pārstāv ne tikai savas augstskolas, bet arī Latvijas virslīgas un Junioru attīstības hokeja līgas klubus.

Krasnojarskā vēl bez hokeja vienības Latvijas studenti startēs kalnu slēpošanā, šorttrekā, daiļslidošanā un snovbordā. Kopumā universiādē Latviju pārstāvēs 27 sportisti no RTU, RBS, Latvijas Universitātes, Liepājas Universitātes, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas (RISEBA), Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Biznesa augstskolas «Turība», Banku augstskolas, Ventspils augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes , Biznesa vadības koledžas un Rīgas Ekonomikas augstskolas.

Dalībai Universiādē akreditētas vairāk nekā 60 valstis un 2000 sportistu.

Latvijas studentu starti.

Latvijas studentu startiem un piedzīvojumiem Universiādē varēs sekot līdzi Latvijas Augstskolu sporta savienības Facebook lapā.

Informācija par Universiādi.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments