RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti Latvijas peldēšanas čempionātā uzstāda personīgos rekordus

29. maijs, 2018
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Četri Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti Latvijas peldēšanas federācijas (LPF) rīkotajā Latvijas čempionātā vecmeistariem un pārējiem interesentiem, kuri gribēja parādīt savas prasmes peldēšanā, piedalījās tautas klasē, uzrādot savus personīgos rekordus. Čempionāts norisinājās no 26. līdz 27. maijam.

Artūrs Čerņikovs (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 4. kursa students) un Aleksis Graudužis (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 2. kursa students) 50 m distanci brīvajā stilā pieveica atbilstoši 27,17 un 27,14 sekundēs. Šie rezultāti pēc LPF klasifikācijas atbilst 1. sporta klasei (klasifikācija sākas ar 4. sporta klasi). Pēc skolas absolvēšanos Artūrs un Aleksis vairs neturpināja veidot aktīvu peldētāju karjeru, bet šogad piedalījās treniņu procesā RTU sporta centra peldēšanas treneru Eleonoras Šišlovas un Viktora Aļohina uzraudzībā.

Nedaudz atpaliek no 1. sporta klasei atbilstoša rezultāta, Jānis Vēveris (Arhitektūras fakultātes 1. kursa students) 50 metru distanci brīvajā stilā pieveica 27,90 sekundēs. Aktīvi nodarboties ar peldēšanu Jānis sāka, izmantojot 1. kursa studentiem piedāvāto iespēju bez maksas apmeklēt sporta nodarbības. Viņa rezultāts ir teicams sniegums, jo decembrī Jānis šo distanci pieveica 31,90 sekundēs.

Mārtiņš Nābels-Šneiders (DITF 3. kursa students) 50 metru distanci brīvajā stilā pieveica 45,66 sekundēs. Pareizi peldēs Mārtiņš iemācījās, apmeklējot obligātas sporta nodarbības. Šī studiju gada otrajā semestrī viņš apmeklēja peldēšanas nodarbības C daļas izvēles priekšmetu programmā un atsaucās uz piedāvājumu piedalīties sacensības. Pēc mācību kursa šo distanci viņš nopeldēja minūtes laikā, bet sacensībās savu sniegumu laboja par 14 sekundēm.

Sportisti saņēma LPF sporta klašu nozīmītes.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. maijs, 2018 plkst. 10:00