RTU Sporta centrs

RTU studenti izcīna sudrabu un bronzu Latvijas XXXIV Universiādes sacensībās galda tenisā

13. decembris, 2023
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (pirmās no kreisās puses - Elza Ščerbinska, Liāna Zeltiņa)

Uz goda pjedestāla 10. decembrī notikušajās Latvijas XXXIV Universiādes sacensībās galda tenisā gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē kāpa Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti, attiecīgi izcīnot 2. un 3. vietu.

RTU studente Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) maģistrantūras 2. kurss) un Elza Ščerbinska (DITF 2. kurss) sieviešu vienspēlēs izcīnīja 2. vietu, savukārt Elza Ščerbinska – 7. vietu, bet sieviešu dubultspēlēs L. Zeltiņa un E. Ščerbinska ierindojās 2. vietā.

Toties vīriešu konkurencē RTU students Aryan Kulkarni (DITF 2. kurss) izcīnīja 4.vietu, Hamid Shakeri (Erasmus+, Bergamo Universitāte) – 7. vietu un Rainers Ramanis (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 4. kurss) – 8. vietu, bet vīriešu dubultspēlēs R. Ramanim un Aryan Kulkarni – 3. vieta.

Kopvērtējumā sacensībās sieviešu konkurencē 1. vieta – Latvijas Universitātei (LU), 2. vieta – RTU, 3. vieta – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA), 4. vieta – Daugavpils Universitātei (DU), 5. vieta – Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātei (LBTU) un 6. vieta – Rīgas Stradiņa universitātei (RSU).

Savukārt vīriešu konkurencē 1. vieta – LSPA, 2. vieta – LU, 3. vieta – RTU, 4. vieta – DU, 5. vieta – LBTU, 6. vieta – RSU, 7.vieta – RISEBA un 8. vieta – Valsts Policijas koledžai (VPK).

Rezultāti.

Latvijas XXXIV Universiādes sacensībās galda tenisā piedalījās astoņu Latvijas augstskolu studenti vīriešu konkurencē un sešu Latvijas augstskolu studentes sieviešu konkurencē, cīnoties par medaļām vienspēlēs, sieviešu un vīriešu dubultspēlēs, kā arī komandu ieskaitē, pārstāvot savu augstskolu.

13. decembris, 2023 plkst. 20:04