RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti izcīna sudrabu galda tenisa sacensībās ««Baltais» Latvijas TOP 10»

10. jūnijs, 2019
Foto - www.lgtf.lv

Prestižajās sacensībās galda tenisā ««Baltais» Latvijas TOP 10» Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti Viktorija Majorova un Aleksandrs Maskaļonoks izcīnīja sudraba godalgas.

Sacensībās, kas 8. un 9. jūnijā norisinājās Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā, RTU pārstāvēja studenti Viktorija Majorova (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 3. kurss), Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF 1. kurss), Aleksandrs Maskaļonoks (Inženierekonomijas un vadības fakultātes (IEVF) 2. kurss) un RTU Sporta centra direktora vietniece Sanita Sveile.

Sacensību izspēles kārtībā katrs dalībnieks izspēlēja 9 spēles pēc riņķa sistēmas – katrs ar katru līdz trim uzvarētiem setiem. Šajās sacensībās no RTU spēcīgākie izrādījās V. Majorova un A. Maskaļonoks, kuri sacensību kopvērtējumā attiecīgi sieviešu un vīriešu konkurencē izcīnīja 2. vietu.

Plašāka informācija — Latvijas Galda tenisa federācijas mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

10. jūnijs, 2019 plkst. 18:40