RTU Sporta centrs

RTU studenti izcīna godalgotas vietas vieglatlētikas sacensībās

15. janvāris
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studente Daniela Lasmane (Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte, 2. kurss) 13. janvārī Valmierā «Sportland» kausa I posmā izcīnījusi 2. vietu 60 m skrējienā. Dienu vēlāk, 14. janvārī, Valmieras atklātajā čempionātā uzvaru 60 m distancē svinēja Maksims Pjazings (Inženierekonomikas un vadības fakultāte, 3. kurss). Daniela Lasmane, startējot 60 m barjerskrējienā, izcīnīja 2. vietu.

Sacensībās Valmierā Veronika Masjuka (Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte (DITEF), 3. kurss) 1500 m distancē ierindojās 6. vietā, savukārt Aleksandrs Madijarovs (DITEF, 1. kurss) 60 m distancē finišēja devītais.

Jau 18. janvārī RTU vieglatlēti piedalīsies Rīgas kausa izcīņā un 20. janvārī cīnīsies par Katrīnas kausu.

15. janvāris plkst. 8:59