RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti izcīna 3.vietu Latvijas XXVIII Universiādes sacensībās Pludmales volejbolā

1. novembris, 2017
Foto - Sandra Škutāne

Starts Latvijas XXVIII Universiādei tika dots ar studentu sacensībām Pludmales volejbolā, kas norisinājās šā gada 29.oktobrī, Rīgā, “O - SANDS” pludmales volejbola laukumos, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā. Kopumā sacensībās piedalījās 23 pludmales volejbola pāri no astoņām Latvijas augstskolām - Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), Latvijas Universitāte (LU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Lauksaimniecības Universitāte (LLU), Rīgas Stradiņa Universitāte (RSU), Banku augstskola (BA), Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija (NAA) un Daugavpils Universitāte (DU).

Vīriešu konkurencē piedalījās 12 pāri no 7 augstskolām. Bronzas medaļu izcīnīja RTU1 pāris – Pēteris Lanka (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte) un Vilnis Tinuss (Arhitektūras fakultāte), kas cīņā par 3.vietu ar 2:0 pārspēja LLU pāri Ati Dandenu un Kārli Krauzi.

10.vieta RTU2 komandai Valērijam Tolkačovam pārī ar Gunāru Landsmani (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte), savukārt 11.vieta RTU3 komandai - Raivo Jakovelam (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte) un Mārtiņam Miķelim Siliņam (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte).

Augstskolu kopvērtējumā vīriešiem 1.vieta LSPA, 2.vieta RTU, 3.vieta LLU, 4.vieta RSU, 5.vieta LU, 6.vieta DU un 7.vieta BA*.

Sieviešu konkurencē dalību sacensībās ņēma 11 pludmales volejbola pāri no 8 augstskolām. 10.vieta RTU pārstāvēm Montai Putniņai un Laumai Enkurei (Inženierekonomikas un vadības fakultāte).

Augstskolu kopvērtējumā sievietēm 1.vieta DU, 2.vieta RSU, 3.vieta LU, 4.vieta LLU, 5.vieta LSPA, 6.vieta NAA, 7.vieta RTU un 8.vietu BA*.

Rezultāti

Sacensību foto atskats

Pludmales volejbola apbalvošanas ceremonijas laikā tika oficiāla atklāta jau Latvijas XXVIII Universiādes sezona. Latvijas XXVIII Universiādes sezonu atklāja LASS prezidente Agita Ābele un Latvijas XXVIII Universiādes galvenais tiesnesis Ilvis Ābeļkalns. Atraktīvus priekšnesumus bija sarūpējusi deju studijas “Savanna”.

*Augstskolu sadalījumu nosaka Latvijas XXVIII Universiādes sacensību noteikumi un galvenais nolikums (punkts 5.8.).

Latvijas Augstskolu sporta savienība

1. novembris, 2017 plkst. 15:50