RTU studenti ieguvuši godalgotas vietas «Sportland» kausa izcīņas III posmā vieglatlētikā

28. jūnijs, 2019
.
.
.
Foto - Guntis Bērziņš

26. jūnijā Jelgavā notika «Sportland» kausa izcīņas III posms vieglatlētikā, kurā piedalījās arī vairāki Rīgas Tehniskās (RTU) vieglatlēti. RTU sportistu kontā ir gan pirmā vieta kārtslēkšanā, gan otrā 100 metru skrējienā.

Marks Harčenko, kurš pavisam nesen saņēma apstiprinājumu, ka tiks uzņemts Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) īpašajā budžeta vietā, uzvarēja kārtslēkšanā (4,60). Interesanti, ka viņa tēvs Aleksandrs Harčenko, kurš arī bijis atzīstamais kārtslēcējs, ir absolvējis RTU.

Inženierekonomikas un vadības fakultātes 1. kursa studente Asnāte Kalniņa izcīnīja otro vietu 100 metru skrējienā (12,28).

Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 1. kursa studente Dace Asme 400 m skrējienā izcīnīja sesto vietu (1:03,39), bet 100 m skrējienā ierindojās septītajā vietā (priekšskrējienā 13,42).

Vīriešiem 400 m skrējienā sesto vietu ieguva Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 1. kursa students Jurijs Kravčonoks (52,98).

DITF 1. kursa students Emīls Stiprais 800 m skrējienā palika astotais (1:58,83), bet Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 1. kursa students Ēriks Solovjovs – desmitais (2:03,86).

Patlaban daudzi vadošie Latvijas sportiski piedalās dažādās starptautiskās sacensībās, Sportland» kausa izcīņas III posma dalībnieku skaits šoreiz bija samēra neliels un vairāki spēcīgi RTU vieglatlēti šajās sacensībās nepiedalījās.

Visi rezultāti Latvijas Vieglatlētikas savienības mājas lapā.