RTU studenti debitē Pasaules kausa sacensībās bobslejā un skeletonā

12. decembris, 2018
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti Ralfs Bērziņš un Ivo Šteinbergs Siguldā 8. un 9. decembrī notikušajās Pasaules kausa 1.posma sacensībās bobslejā un skeletonā, pārstāvot Latviju, ierindojās attiecīgi 7. un 11. vietā. Abiem sportistiem šī bija debija Pasaules kausā.

Bobsleja divnieku konkurencē R. Bērziņš 8. decembrī startēja kopā ar stūmēju Dāvi Spriņģi, bet svētdien — ar Intaru Dambi, abas dienas ierindojoties 7. vietā. Pēc sacensībām viņš atzina, ka vēlējies iekļūt pirmajā sešniekā, taču braucieni nav izdevušies tik stabili, kā vēlētos, un pieļautas kļūdas. Bobsleja divnieku konkurencē kopumā piedalījās 18 ekipāžas.

I.Šteinbergs sacensībās skeletonā, savukārt, izcīnīja 11. vietu  24 dalībnieku konkurencē. Viņš debitējot sacensībās Latviju pārstāvēja kopā ar skeletona leģendām Martinu un Tomasu Dukuriem. Martins Siguldā izcīnīja sudrabu.

Gan R. Bērziņš, gan I. Šteinbergs RTU studē īpašajās, perspektīviem sportistiem domātajās studiju vietās RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Muitas un nodokļu administrēšanas programmā. R. Bērziņš ir 1. kursa students, savukārt I. Šteinbergs studē 4. kursā.

12. decembris, 2018 plkst. 20:00