RTU Sporta centrs

RTU studenti ar panākumiem aizvada «Sportland kausa» piekto posmu

16. jūlijs, 2018
Foto - Sanita Ieva Sparāne

Sestdien, 14.jūlijā, Jelgavā notika «Sportland kausa» priekšpēdējā piektā posma sacensības. Tuvojoties sezonas kulminācijai Latvijas čempionātam, arī Baltijas valstu jauno vieglatlētu mačsacīkstēm daudzi pašmāju labākie atlēti sasniedza atzīstamus rezultātus. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti mājās pārveda 2 zelta, 1 sudraba un 1 bronzas medaļu.

Labus sasniegumus un kārtējo progresu uzrādīja Kārlis Sondors (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (EEF), 2.kurss). K.Sondors, izcīnot zelta medaļu, 110m ar barjerām sasniedza savu personisko rekordu ar rezultātu 15,16 sek.

Vēl uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Valērijs Valinščikovs (EEF, 3.kurss), uzvarot 400m skrējienā — 48,49 sek.

Šajā pašā distancē 2.vieta Annai Kokorevičai (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF), 3.kurss) ar rezultātu 1:06,33 min., savukārt 200m — 28,29 sek.

Juris Gailis (Arhitektūras fakultāte (AF), 4.kurss) 110m skrējienā izcīnīja 3.vietu ar rezultātu — 16,95 sek.

Šajās sacensības 1.vietas ieguvēji saņēma Sportland dāvanu kartes 30 eiro vērtībā, 2.vietas — 25 eiro, bet 3.vietas — 20 eiro.

Nākošais starts RTU vieglatlētiem būs Latvijas čempionāts, kurš notiks 28.—29. jūlijā, Rīgā.

Sportland kausa sacensību pēdējais posms notiks 4.augustā Rīgā.

Vairāk informācijas un rezultāti Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

16. jūlijs, 2018 plkst. 19:00