RTU Sporta centrs

RTU studenti aicināti pievienoties atvērtajiem treniņiem vīriešu florbola komandā

14. augusts, 2021
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti līdz 30.augustam aicināti pievienoties uz atvērtajiem treniņiem florbolā, pirms tam sazinoties ar treneri Imantu Lastovski.

Treniņi notiks šādos laikos:

• Pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās, 20:00 — 22:00, «Pepsi centrs», Uzvaras bulvāris 10, Rīgā.
  • Informācijai - uz doto brīdi ir aizliegts izmantot ģērbtuves tāpēc uz treniņiem jāierodās jau sporta apģērbā.

Pēc šī brīža Ministru kabineta noteikumiem, treniņu procesā var piedalīties vakcinētās personas vai izslimojušās personas ar derīgu sadarbības sertifikātu!

Ierodoties uz atvērto treniņu, lūgums informēt treneri par saviem sasniegumiem, spēlētāja pozīciju laukumā un atstāt informāciju ar savām koordinātēm (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, fakultāte, kurss, studentu apliecības numurs).

Treneris: Imants Lastovskis 27103132

14. augusts, 2021 plkst. 16:00