RTU Sporta centrs

RTU studenti aicināti piedalīties Latvijas čempionātā 100 lauciņu un 64 lauciņu dambretē

27. februāris
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti piedalīties Latvijas studentu čempionātā dambretē. Sacensības 100 lauciņu dambretē notiks 9. martā, savukārt 64 lauciņu dambretē - 23. martā. Abas sacensības norisināsies Rīgā, Gogoļa ielā 5, dambretes kluba «Rīgas namu apsaimniekotājs» telpās.

Sacensībās var piedalīties Latvijas izglītības iestādēs vai ārvalstīs studējošie Latvijas pārstāvji bez vecuma ierobežojuma. Sacensības notiks pēc Latvijas Dambretes federācijas (LDF) 100 lauciņu noteikumiem, 64 lauciņu noteikumiem un LDF ētikas kodeksa.

Pieteikumi čempionātam 100 lauciņu dambretē, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto augstskolu, jānosūta līdz 6. marta plkst. 22:00 uz e-pastu , vai WhatsApp +37126438871.

Sacensību nolikums 100 lauciņu dambretē.

Pieteikumi čempionātam 64 lauciņu dambretē, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto augstskolu, jānosūta līdz 20. marta plkst. 22:00 uz e-pastu , vai WhatsApp +37126438871.

Sacensību nolikums 64 lauciņu dambretē.

Pasākuma mērķis ir popularizēt dambretes spēli, paaugstināt meistarību, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākos dambretistus startiem Eiropas un pasaules čempionātā.

27. februāris plkst. 10:53