RTU studenti aicināti piedalīties 1. Latvijas atklātajā čempionātā zolītē

11. decembris, 2023
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti piedalīties 1. Latvijas atklātajā čempionātā zolītē. Sacensības norisināsies 16. decembrī tiešsaistē - interneta vietnē www.zolmaniem.lv.

Čempionātā var piedalīties ikviens Latvijā studējošs Latvijas vai ārvalstu students (bakalaura, maģistra vai doktorantūras students). Piedalīties drīkst arī studenti, kuri pabeiguši studijas vienu gadu iepriekš.

Pieteikumi, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto augstskolu un foto ar derīgu studentu apliecību, jānosūta līdz 15. decembra plkst. 18:00 uz e-pastu

Organizatori aicina ņemt vērā, ka pieteikums čempionātam studentam ir jāatsūta no e-pasta adreses, ar kuru students ir piereģistrējies vietnē www.zolmaniem.lv (jāņem vērā, ja students ir reģistrējies vietnē www.zolmaniem.lv ar kādu no sociālo tīklu pasēm, tad lietotāja e-pasts vietnē netiek saglabāts un nebūs iespējams identificēt studentu, kā rezultātā var netikt apstiprināta dalība čempionātā).

Sacensību nolikums.

Facebook pasākums.