RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studentei Andai Upītei un viņas pāriniecei Sanijai Ozoliņai 4. vieta «Eberspacher» Pasaules kausa sestajā posmā

7. februāris, 2023
Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Pirmās aiz goda pjedestāla – tāds šoreiz rezultāts Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inžernierekonomikas un vadības fakultātes studentei un kamaniņu sportistei Andai Upītei un viņas pāriniecei Sanijai Ozoliņai, 4. februārī startējot «Eberspacher» Pasaules kausa sestajā posmā Altenbergā, Vācijā.

Anda Upīte un Sanija Ozoliņa sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē pirmajā braucienā sasniedza piekto labāko laiku, otrajā – ceturto, pirmā brauciena rezultātu uzlabojot par 0.106 sekundēm. Divu braucienu summā šāds rezultāts sportistēm ļāva ierindoties tūlīt aiz goda pjedestālā, ceturtajā vietā [+0.566], ziņo kamanas.lv.

Uz goda pjedestāla kāpa Austrijas, Vācijas un Itālijas sportistes. Zelts tika itālietēm Voetterei/Oberhoferei (Voetter/Oberhofer) [1:25.650], sudrabs – vācietēm Degenhardai/Rozentālai (Degenhardt/Rosenthal) [+0.051], un bronza – austrietēm Eglei/Kippai (Egle/Kipp) [+0.277].

Pirms tam «Eberspacher» Pasaules kausa ceturtajā posmā Anda Upīte un Sanija Ozoliņa izcīnīja zeltu, savukārt piektajā posmā – sudrabu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

7. februāris, 2023 plkst. 10:40