RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni

RTU studente Latvijas izlases sastāvā izcīna sudrabu stafetē Pasaules kausa sestajā posmā kamaniņu sportā

13. februāris
.
.
.
Foto - Mareks Gaļinovskis

Sudrabu «Eberspächer» Pasaules kausa sestajā posmā kamaniņu sportā komandu stafetē izcīnījusi Latvijas komanda, kurā kopā ar savu pārinieci Kitiju Bogdanovu startēja arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studente Anda Upīte. Sacensības norisinājās Oberhofas trasē.

Komandu stafetē bez Upītes/Bogdanovas Latvijas valstsvienību pārstāvēja Kendija Aparjode, Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, kā arī Kristers Aparjods.

Komanda startēja ar piekto kārtas numuru un finišā kļuva par līderiem, par 0.492 sekundēm apsteidzot Itāliju.

Latvieši līdera pozīciju saglabāja arī pēc ASV un Austrijas komandu finiša, taču, trasē kā noslēdzošajai dodoties Vācijas komandai, brauciena izskaņā vācieši spēja apsteigt latviešus par 0.150 sekundēm un izcīnīja uzvaru, latviešus atstājot otrajā pozīcijā. Savukārt, trešajā vietā, uzvarētājiem piekāpjoties par 0.288 sekundēm, ierindojās Austrijas valstsvienība.

Savukārt sieviešu divvietīgo ekipāžu sacensībās Upīte/Bogdanova izcīnīja piekto vietu. Pirmajā braucienā sportistes uzrādīja sesto labāko starta laiku, bet otrajā – ceturto [+0.590].

«Eberspächer» Pasaules kausa sestais posms norisinājās 10. un 11. februārī. Sacensībās startēt bija pieteiktas 98 kamanas no 18 valstīm – 32 sievietes, 33 vīrieši, 13 sieviešu divvietīgās ekipāžas un 20 vīriešu dueti.