RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studente izcīna godalgu Latvijas kausā kamaniņu sportā divnieku ekipāžu konkurencē

3. janvāris, 2023
Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes 3. kursa studente Anda Upīte pārī ar Saniju Ozoliņu izcīnīja 2. vietu Latvijas kausā kamaniņu sportā sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē.

Anda un Sanija tikai par 0.028 sekundēm piekāpās sacensību uzvarētājām Martai Robežniecei un Kitijai Bogdānovai, kuras Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasi veica 1:26.575 minūtēs, informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

RTU studente ir Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases dalībniece, kā arī RTU mācās budžeta vietā, kas paredzēta talantīgiem sportistiem.

Sacensībās, kas Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē norisinājās 30. decembrī, piedalījās 77 sportisti piecās vecuma grupās, kā arī visi Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases dalībnieki.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. janvāris, 2023 plkst. 10:53