RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU studente izcīna bronzu Eiropas Universitāšu spēlēs

3. augusts, 2022
.
.
.
Foto - no RTU sportistes personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātņu un informācijas tehnoloģijas fakultātes trešā kursa studente, karatiste Marija Luīze Muižniece no Eiropas Universitāšu spēlēm, kas norisinājās Polijas pilsētā Lodzā, atgriežas ar bronzas medaļu. 

M. L. Muižniece, kura RTU apgūst finanšu inženieriju, Eiropas Universitāšu spēlēs piedalījās kumite (cīņa ar pretinieku) disciplīnā, startējot svara kategorijā līdz 55 kg. 

Pirmā cīņa izlozes rezultātā RTU studentei bija pret sportisti no Polijas, kuru viņa uzvarēja pēc hantei (tiesnešu balsojums neizšķirta rezultāta gadījumā) ar rezultātu 5:0. Otrajā cīņā M. L. Muižniecei pretim stājās spēcīga Ukrainas sportiste. Arī cīņā ar viņu tika gūta uzvara 2:1. Trešajā raundā RTU sportiste uzvarēja pieredzējušo un titulēto Šveices pārstāvi pēc senshu (prioritāte par pirmo iegūto punktu) ar rezultātu 2:2. 

Savukārt pusfinālā sīvā cīņā M. L. Muižniece piekāpās sportistei no Ukrainas ar rezultātu 0:1. Šī sportiste izcīnīja pirmo vietu šajā kategorijā, bet RTU sportiste ieguva iespēju cīnīties par bronzas medaļu. Cīņā par trešo vietu viņa ar virtuozu trīs punktu sitienu pārliecinoši ieguva uzvaru pār Kosovas sportisti ar rezultātu 3:0 un izcīnīja bronzas medaļu sieviešu kumite. Rezultāti. 

M. L. Muižnieces svara kategorijā kopumā startēja 28 sportistes. 

Piektās Eiropas Universitāšu spēles Polijas pilsētā Lodzā norisinājās no 17. līdz 30. jūlijam. Tajās notika sacensības 21 sporta disciplīnā, tajā skaitā badmintonā, basketbolā, 3×3 basketbolā, pludmales handbolā, pludmales volejbolā, šahā, futbolā, telpu futbolā, handbolā, džudo, karatē, kikboksā, peldēšanā utt. RTU studente M. L. Muižniece piedalījās karatē disciplīnā 28. – 30.jūlijā.  

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

3. augusts, 2022 plkst. 11:24

Līdzīgi raksti

Jaunumi