RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studente Anda Upīte ar pārinieci Saniju Ozoliņu «Eberspacher» Pasaules kausa devītajā posmā paliek ceturtās

27. februāris, 2023
Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Atpaliekot tikai par 0.042 sekundēm no goda pjedestāla, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studente kamaniņu sportiste Anda Upīte ar pārinieci Saniju Ozoliņu ierindojās 4. vietā «Eberspacher» Pasaules kausa devītajā posmā Vinterbergā, Vācijā, ziņo kamanas.lv.

Sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē Anda Upīte/Sanija Ozoliņa veica labu pirmo braucienu un ierindojās otrajā pozīcijā. Arī otro braucienu sportistes veica bez redzamām kļūdām, tomēr finišā uzrādīja ceturto labāko laiku, kas divu braucienu summā ļāva ierindoties tūlīt aiz goda pjedestāla, 4. vietā.

Uzvaras laurus plūca austrietes Selīna Egle/Lara Mišela Kippa (Selina Egle/Lara Mchael Kipp), kuras netika pārspētas abos braucienos [1:28.169], savukārt sudrabs – Vācijas sportistēm Džesikai Degenhardtai/Šajennei Rozentālei (Jessica Degenhardt/Cheyenne Rozental) [+0.339], bet bronza – itālietēm Adreai Voetterei/Marionai Oberhoferei (Andrea Voetter/Marion Oberhofer) [+0.385].

Sezonas izskaņā tika pasniegti arī kristāla globusi Pasaules kausu kopvērtējumā, un sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē Anda Upīte un Sanija Ozoliņa, izlaižot divus Ziemeļamerikas posmus, ir izcīnījušas 467 punktus, ierindojoties piektajā pozīcijā.

Savukārt sieviešu duetu kopvērtējumā, ieskaitot BMW Sprinta kausus, A. Upītei un S. Ozoliņai ir 637 punkti un ceturtā vieta. Uzvaru ar 1010 punktiem izcīnījušas itālietes Voettere/Oberhofere (Voetter/Oberhofer), otro vietu ar 915 punktiem – austrietes Egle/Kippa (Egle/Kipp), bet trešo vietu ar 898 punktiem – vācietes Degenhardta/ Rozentāla (Degenhardt/Rosenthal).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

27. februāris, 2023 plkst. 14:30