RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU student, piedalies sacensībās un pārbaudi savus spēkus peldēšanā!

19. aprīlis, 2022
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti ir aicināti 30. aprīlī un 1. maijā piedalīties Latvijas Atklātajā čempionātā peldēšanā Tautas klasē un pārbaudīt savas sportiskās spējas RTU Ķīpsalas peldbaseinā. Pieteikšanās – līdz 24. aprīlim pie RTU peldēšanas treneres Eleonoras Šišlovas.

Sacensībās var piedalīties visi, kuri ir sasnieguši 20 gadu vecumu un droši pārvietojas ūdenī, taču nedrīkst piedalīties Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) licencēti peldētāji, kuriem ir licence «Swimming».

Čempionātā Tautas klasē paredzēti starti 50 m un 100 m distancēs, kā arī 4x50 m brīvā stila stafetē (MIX), taču ne vairāk kā divas distances katrā sacensību dienā.

Sacensību sākums 30. aprīlī plkst. 17.00 un 1. maijā – plkst. 14.00. iepeldēšanās – 45 minūtes pirms starta.

Par vēlmi piedalīties sacensībās lūgums līdz 24. aprīlim ziņot RTU peldēšanas trenerei Eleonorai Šišlovai – 29128033 (var WhatsApp) vai m.

Katrs dalībnieks ir pats atbildīgs par savām spējām un veselības stāvokli.

Sacensības organizē LPF sadarbībā ar LPF Peldēšanas vecmeistaru komiteju. Tās notiek saskaņā ar FINA peldēšanas sacensību noteikumiem un prasībām «masters» kategorijā, kā arī viena starta noteikumiem.

Sacensību nolikums

RTU student, piedalies sacensībās un pārbaudi savus spēkus peldēšanā!

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

19. aprīlis, 2022 plkst. 10:48