RTU Sporta centrs

RTU studējošie sportisti līdz 31. oktobrim var pieteikties Sporta stipendijām 2023./2024. mācību gadam

6. oktobris, 2023
Foto - Pexels

Sportisti, kuri studē Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), līdz 31. oktobrim ir aicināti pieteikties no valsts budžeta finansētajām sporta stipendijām, kuru mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizēt studentu sportu un veicināt sportistu sagatavošanu dalībai Latvijas izlases attiecīgajos sporta veidos.

Stipendiju konkursu ir izsludinājusi Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP), un tām var pieteikties RTU bakalaura, maģistra vai doktora studiju programmās sekmīgi studējošie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti.

Atlasot stipendiātus, Sporta stipendiju komisija, kuras sastāvā darbojas pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Olimpiskās komitejas, Latvijas Augstskolu sporta savienības un Latvijas Sporta federāciju padomes, vērtēs pretendentu sekmes augstākās izglītības iestādē un sasniegumus sportā laika posmā no 2022. gada 1. septembra līdz 2023. gada 31. augustam. Stipendija tiek piešķirta tiem pretendentiem, kuri atbilstoši konkursa kritērijiem ieguvuši augstāko punktu skaitu.

Maksimālais Sporta stipendijas apmērs vienam pretendentam ir 2000 eiro vienā studiju gadā.

Lai pieteiktos Sporta stipendiju konkursam, pretendentiem līdz 31. oktobrim jāiesniedz LSFP Sporta stipendiju komisijai konkursa pieteikums (iesniegums) un sportisko sasniegumu saraksts, atbilstoši konkursa veidlapai. Sportisko sasniegumu sarakstam, jābūt apliecinātam (parakstītam) gan no pretendenta, gan arī no attiecīgās sporta federācijas puses.

Dokumentus iespējams iesniegt:

• Nosūtot uz LSFP oficiālo e-pastu , parakstītus ar drošu elektronisko parakstu;
  • Nosūtot pa pastu uz LSFP biroja adresi – Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013;
  • Klātienē LSFP birojā, Rīgā, Grostonas ielā 6B (Rimi Olimpiskais centrs), 310. kab., darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Konkursa nolikums

Iesniegums