RTU startēs Latvijas Studentu frisbija čempionāta jauktajā grupā

6. decembris, 2019
Foto - Pixabay

Svētdien, 8. oktobrī, Kocēnos norisināsies Latvijas Studentu frisbija čempionāts 2019 jauktajā grupā. Šajā čempionātā piedalīsies arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda.

Sacensības norisināsies jauktajā grupā, kas nozīmē, ka komandas sastāvā spēlēs gan vīrieši, gan sievietes. RTU komandu pārstāvēs studenti un studentes no dažādām fakultātēm — Emīls Elksnītis, Bruno Jurginsons, Juris Miezītis, Kristīne Gūtmane, Ričards Eglītis, Inga Liene Sanžerevska, Aleksandra Soloņenko, Aleksandrs Ivanovs un Megija Linda Ozoliņa. Komandas sastāvā ir pieredzējuši frisbija spēlētāji, kuri ar labiem panākumiem, ir startējuši arī citās frisbija sacensībās.

Kopā čempionātā startēs trīs universitāšu komandas no Latvijas Universitātes (LU), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un RTU. Čempionātā katra universitāte aizvadīs četras spēles, jeb divas spēles pret katru komandu. Pirmo spēli RTU aizvadīs plkst. 11:00 pret LU, kas pagājušajā gadā ierindojās 4.vietā. Savukārt pagājušā gada čempioni — Vidzemes augstskola, šogad čempionātā nepadalās.

6. decembris, 2019 plkst. 14:23