RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU sportistiem izcili sasniegumi Latvijas XXXII Universiādē galda tenisā

12. aprīlis, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (no kreisās puses - Deniss Vasiļjevs (DITF), Eduards Spāģis (DITF), Dāvis Pavlovs (IEVF))

Zelts vīriešu un sieviešu kopvērtējumā, viss goda pjedestāls vīriešu konkurencē un zelts sieviešu konkurencē – tik ražīgas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportistiem bija Latvijas XXXII Universiādes sacensības galda tenisā, kas norisinājās 9. aprīlī. Kopumā Universiādē piedalījās septiņas augstskolas, un studenti par medaļām cīnījās vienspēlēs, sieviešu un vīriešu dubultspēlēs, kā arī komandu ieskaitē.

Sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 1. kursa maģistrantūra), savukārt Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 4. kurss) ieguva 5. vietu, bet Sanija Kibelko (RTU Liepājas studiju un zinātnes centra 1. kurss) – 9. vietu.

2. un 3. vietu sieviešu vienspēlēs izcīnīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentes, attiecīgi – Margarita Smirnova un Inta Ķuda.

Par uzvarētājām sieviešu dubultspēlēs kļuva RTU sportistes V. Majorova un L. Zeltiņa.

Sieviešu vienspēlēs kopumā sacentās 14 spēlētājas, kuras tika sadalītas četrās apakšgrupās. No katras apakšgrupas pirmās divas vietas turpināja cīņu par medaļām pēc vienmīnusa sistēmas ar visu vietu noskaidrošanu. Apakšgrupu 3. un 4. vietas ieguvējas cīnījās par 9.–14. vietu pēc vienmīnusa sistēmas, tā sacensībās noskaidrojot visu vietu ieguvējas.

Informācija par sacensībām sieviešu konkurencē.

Vīriešu vienspēlēs goda pjedestālu pilnībā izcīnīja RTU studenti. Zelts – Eduardam Spāģim (DITF 3. kurss), sudrabs – Denisam Vasiļjevam (DITF 1. kurss) un bronza – Dāvim Pavlovam (IEVF 1. kurss).

Savukārt vīriešu dubultspēlēs 1. vietu ieguva E. Spāģa un D. Vasiļjeva tandēms.

Vīriešu konkurencē kopumā sacensībās piedalījās 18 spēlētāji, kas tika sadalīti sešās apakšgrupās. 1. vietas ieguvējs no katras apakšgrupas pirmās cīnījās par medaļām pēc riņķa sistēmas vienā apakšgrupā – katram spēlētājam izspēlējot ar katru. Par 7.–18. vietu dalībnieki spēlēja pēc vienmīnusa sistēmas ar visu vietu noskaidrošanu.

Informācija par sacensībām vīriešu konkurencē.

Kopvērtējumā 1. vietu sieviešu konkurencē ieguva RTU, 2. vietu – LSPA, 3. vietu – Latvijas Universitāte (LU). Aiz goda pjedestāla attiecīgi Rīgas Stradiņa Universitāte (RSU), RISEBA, Daugavpils Universitāte (DU) un Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE).

Savukārt vīriešiem kopvērtējumā 1. vieta arī RTU sportistiem, 2. vieta – Latvijas Lauksaimniecības universitātei, bet trešā – DU. Tām seko LU, RSU, SSE un LSPA.

RTU sieviešu komanda - no kreisās puses Liāna Zeltiņa (DITF), Sanija Kibelko (Liepājas filiāle), Viktorija Majorova (IEVF).

12. aprīlis, 2022 plkst. 16:14