RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU sportistiem bronzas Latvijas čempionātā galda tenisā

6. marts, 2018
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti Viktorija Majorova (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 2. kurss) spēlējot kopā ar Andreju Čemirtānu, izcīnīja bronzas medaļu jauktajā dubultspēlē Latvijas čempionātā galda tenisā, kas 3. un 4. martā norisinājās Rīgā. Čempionātā piedalījās spēcīgākie Latvijas spēlētāji — 32 vīrieši un 16 sievietes.

Bronzu vienspēlēs izcīnīja Inga Melānija Birzniece (BIF 1. kurss), pusfinālā ar rezultātu 0:4 zaudējot Baibai Bogdanovai, savukārt V. Majorova vienspēlēs palika 7., bet dubultspēlēs ar Sanitu Vīlisteri (RTU Sporta centrs) ierindojas 5.-8.vietā.

Toties jauktajās dubultspēlēs S. Vīlistere pārī ar Ingu Vanagu ar rezultātu 3:2 uzvarēja Margaritu Judinu un Jāni Cīruli, bet, cīnoties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, ar 0:3 zaudēja šā gada čempioniem Antrai Vīnertei un Oļegam Kartuzovam.

Rezultāti

RTU Sabiedrisko attiecību departaments