RTU sportisti izcīna godalgotas vietas Vidzemes čempionātā spēka trīscīņā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Izcīnot zelta un sudraba medaļas, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pauerliftinga izlases sportisti atgriezušies no Vidzemes čempionātā spēka trīscīņā. Sacensības norisinājās 1. aprīlī, Aizkrauklē.

Sieviešu konkurencē RTU absolvente Elīza Jansone svara kategorijā līdz 69 kg izcīnīja 2. vietu, uzrādot šādus rezultātus: pietupienos - 130 kg, spiešanā guļus - 52,5 kg, vilkmē - 142,5 kg, summā sasniedzot 325 kg.

Vīriešu konkurencē visaugstāko rezultātu sasniedza RTU Sporta centra treneris Jānis Kalnenieks, izcīnot zelta medaļu svara kategorijā līdz 105 kg un uzrādot šādus rezultātus: pietupienos - 200 kg, spiešanā guļus - 130 kg, vilkmē - 240 kg, summā sasniedzot 570 kg.

Svara kategorijā līdz 93 kg, RTU absolvents Reinis Kaspars ierindojās 7. vietā, summā sasniedzot 530 kg. Šajā pašā kategorijā RTU izlases sportists Aleksejs Ļeonovs ieguva 8. vietu, summā sasniedzot 492,5 kg.

Savukārt junioru konkurencē svaru kategorijā līdz 93 kg, Andrejs Kavlaks (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, 4. kurss) izcīnīja 6. vietu un summā sasniedza 450 kg.

Čempionātā startēja 119 sportisti no 23 sporta klubiem vai pašvaldībām, visiem Latvijas vēsturiskajiem reģioniem un visām 3 Baltijas valstīm. Komandu kopvērtējumā RTU ierindojās 11. vietā.