RTU Sporta centrs

RTU sportisti izcīna godalgotas vietas Latvijas atklātajā čempionātā spēka trīscīņā

27. novembris, 2023
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (attēlā pirmais no kreisās - J. Kalnenieks)

Izcīnot divas sudraba medaļas, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pauerliftinga izlases sportisti atgriezušies no Latvijas atklātā čempionāta spēka trīscīņā. Sacensības norisinājās 25. novembrī Kokneses Sporta centrā.

Sievietēm, svara kategorijā līdz 69 kg, Elīza Jansone (Inženierekonomikas un vadības fakultāte) izcīnīja 2. vietu, uzrādot šādus rezultātus: pietupienos - 125 kg, spiešanā guļus - 55 kg, vilkmē - 137,5 kg, summā sasniedzot 317,5 kg.

Vīriešu konkurencē visaugstāko rezultātu sasniedza RTU Sporta centra treneris Jānis Kalnenieks, izcīnot 2. vietu svara kategorijā līdz 105 kg un uzrādot šādus rezultātus: pietupienos - 250 kg, spiešanā guļus - 130 kg, vilkmē - 302,5 kg, summā sasniedzot 682,5 kg.

Vēl vīriešu konkurencē startēja izlases sportisti - Kristers Pomaskovs (svara kategorijā līdz 74 kg - 7. vieta), Reinis Kaspars (svara kategorijā līdz 93 kg - 15. vieta) un Aleksejs Ļeonovs (svara kategorijā līdz 93 kg - 16. vieta).

Čempionātā startēja 106 sportisti no 27 sporta klubiem. Komandu kopvērtējumā gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē, RTU ierindojās 10. vietā.

Rezultāti

27. novembris, 2023 plkst. 14:30