RTU Sporta centrs

RTU peldētāji gūst panākumus Ķīpsalas peldbaseina atklātajā čempionātā

4. aprīlis, 2023
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti izcīnījuši vairākas godalgotās vietas Ķīpsalas peldbaseina atklātajā čempionātā, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa izcīņas 7. posms. Sacensības norisinājās 31. martā un 1. aprīlī Ķīpsalas peldbaseinā.

Zelta medaļu 200m kompleksajā peldējumā izcīnīja Marija Goberga (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)).  M. Gobergai arī bronza 100m brasā.

Pa divām zelta medaļām Dainim Kudrjacevam (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)) 100m tauriņstilā un 200m kompleksajā peldējumā.

Edvards Toms Atelsons (DITF) ieguva zeltu 50m brīvajā stilā un sudrabu 50m uz muguras.

Rihardam Kahanovičam (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte) pa divām sudraba medaļām gan 50m, gan 100m brasā.

Pa vienai bronzas medaļai Pāvelam Kudrjavcevam (DITF) 100m brasā un Maksim Maksimilianam Veģerim (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte) 200m kompleksajā peldējumā.

RTU izlases sportists Artūrs Krūze izcīnīja sudrabu 200m kompleksajā peldējumā, savukārt Toms Veinbergs divas bronzas medaļas - 50m tauriņstilā un 100m brīvajā stilā.

Čempionāts pulcēja vairāk kā 750 dalībnieku ne vien no Latvijas, bet arī Igaunijas, Polijas un Moldavas.

4. aprīlis, 2023 plkst. 12:30