RTU Sporta centrs

RTU sportisti gūst panākumus Latvijas čempionātā peldēšanā

21. jūnijs, 2023
Foto - Arvis Ertmanis

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti izcīnījuši vairākas godalgotās vietas Latvijas čempionātā 25m peldbaseinā, kurā startēja visi Latvijas izlases vadošie sportisti. Sacensības norisinājās 16. - 18. jūnijā, Valmieras Olimpiskajā centrā.

Visaugstāko rezultātu starp RTU studentiem sasniedza Rihards Kahanovičs (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, 2. kurss), izcīnot 2. vietu 50m brasā un 3. vietu 100m brasā.

Marija Goberga (Inženierekonomikas un vadības fakultāte, 2. kurss) ieguva divas bronzas medaļas 100m un 200m brasa peldējumos.

Edvards Toms Atelsons (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF), 1. kurss) izcīnīja 3. vietu 50m uz muguras, savukārt Dainim Kudrjavcevam (DITF, 1. kurss) bronzas godalga 400m kompleksajā peldējumā.

Sacensībās piedalījās arī Pāvels Kudrjavcevs (DITF, 1. kurss), iekļūstot finālpeldējumos 50m, 100m un 200m brasā, savukārt 200m kompleksā peldējuma finālā cīnījās Maksis Maksimilians Veģeris (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte, 1. kurss).

21. jūnijs, 2023 plkst. 12:30