RTU sporta darba organizēšanā stājas spēkā jauni Covid-19 nosacījumi

15. oktobris, 2020
Foto - no RTU SC personīgā arhīva

Pamatojoties uz valdībā pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta noteikumos Nr.360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) izdoto rīkojumu «Par sporta pasākumu organizāciju no 17.10.2020», RTU Sporta centrs no 2020. gada 17. oktobra līdz 6. novembrim nosaka to, ka sporta nodarbības/treniņi tiek organizētas ārtelpās, individuāli vai attālināti.

Noteiktie ierobežojumi nav attiecināmi uz Latvijas izlases sportistiem un uz RTU komandām — «Credit24» Meistarlīgas volejbola komanda RTU Robežsardze/Jūrmala, Latvijas virslīgas florbola komanda RTU/Rockets un RTU karsējkomanda — izlase.

RTU Sporta centra trenažieru zāle Meža ielā 1a būs atvērta tikai individuālajiem apmeklējumiem gan ārējiem klientiem, gan RTU studentiem un darbiniekiem, bet tikai pilngadīgām personām. Ārējiem klientiem uz vietas administrācijā pirms katra apmeklējuma būs nepieciešams norādīt kontaktinformāciju par sevi. Tāpat būs pieejami Ķīpsalas peldbaseina individuālie pakalpojumi — peldbaseins un trenažieru zāle.

Nodarbību grafikā tiks atceltas visas grupu nodarbības, kuras nav iespējams organizēt ārtelpās, individuāli, vai attālināti. Lūgums sekot informācijai nodarbību grafikā, kur pie neatceltajām nodarbībām būs pievienoti sīkāki apraksti par to, kā tiks organizēta konkrētā nodarbība.

Sporta centra administrācija, izsūtot ziņojumus ORTUSā, informējusi arī visus studentus, kuri 2020./2021.st.g. rudens semestrī ir izvēlējušies Brīvās izvēles priekšmetu jeb C daļas kursu «Sports», tādā veidā sniedzot atbildes uz dažādiem jautājumiem, kas saista priekšmetu nokārtošanu un ieskaišu saņemšanu, kā arī piedāvājot iekšējus risinājumus (sporta veidu maiņu) tajos sporta veidos, kuri uz laiku nebūs pieejami sporta sistēmas grafikā.

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt sporta nodarbības, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.

Saziņai ar RTU Sporta centra administrāciju, lūgums izmantot e-pastu .

Jautājumos par trenažieru zāli, lūgums zvanīt pa tālruni +37167089351 noteiktajos zāles darba laikos.

Turpiniet sekot līdzi aktuālajai informācijai un visām izmaiņās mūsu mājaslapā, kā arī RTU Sporta centra Facebook lapā un Instagram kontā.

«Grozījumi Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai».

15. oktobris, 2020 plkst. 10:33