RTU Sporta centrs

RTU sieviešu un vīriešu galda tenisa komandas piedalīsies Latvijas komandu čempionāta finālsacensībās

28. februāris, 2023
Foto - Pixabay

Abas Rīgas Tehniskās universitātes galda tenisa komandas cīnīsies par medaļām augstākajā līgā Latvijas komandu čempionāta finālsacensībās, kas notiks 18.martā. Šī iespēja gan RTU sieviešu, gan vīriešu galda tenisa komandām izkristalizējās pēc komandu čempionāta 4. posma, kas norisinājās Salaspils sporta hallē.

Noslēdzošajā posmā RTU sieviešu komanda izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu, savukārt vīriešu komanda – divas uzvaras un divus zaudējumi. Pēc četriem nospēlētajiem posmiem RTU vīriešu komanda ar 24 punktiem kopvērtējuma tabulā ierindojas 3. vietā, bet sieviešu komanda ar 22 punktiem – 4.vietā, un šāds rezultāts tām ļauj piedalīties Latvijas komandu čempionāta 2022./2023. gada sezonas finālsacensībās, kas 18. martā norisināsies Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa sporta zālē, Ķekavā, Nākotnes ielā 1A.

Rezultāti -

28. februāris, 2023 plkst. 9:42