RTU Sporta centrs

RTU sieviešu komanda izcīna bronzu Latvijas komandu čempionātā galda tenisā augstākajā līgā

21. marts, 2023
Foto - Latvijas Galda tenisa federācija (RTU komanda - pirmās no labās)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sieviešu komanda 2022./2023. gada sezonas Latvijas komandu čempionāta finālsacensībās galda tenisā izcīnīja bronzas godalgas. Sacensības norisinājās 18. martā, Ķekavā.

Fināla cīņā par bronzas medaļām ar rezultātu 4:3 tika uzvarēta komanda «GTK Hercogs» (Kuldīga). RTU sieviešu komandā startēja Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF), maģ. 2.kurss), Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF),  maģ. 1.kurss), Sanita Sveile (trenere un RTU Sporta centra direktora vietniece).

RTU vīriešu komanda cīņā par 3. vietu finālspēlē ar rezultātu 0:4 piekāpās komandai «Salaspils GTK2». RTU komandā spēlēja Eduards Spāģis (RTU absolvents), Ingus Vanags, Artūrs Spalis, Deniss Vasiļjevs (DITF, 2.kurss), Dāvis Pavlovs (IEVF, 2.kurss).

Sacensību rezultāti sieviešu komandu konkurencē un vīriešu komandu konkurencē.

Par medaļām augstākajā līgā visas sezonas garumā cīnījās 8 sieviešu un 6 vīriešu komandas, kuras piedalījās četros sacensību posmos. Pēc ceturtā sacensību posma RTU sieviešu komanda ierindojās 4. vietā un RTU vīriešu komanda 3. vietā, kas nodrošināja iespēju cīnīties par medaļām finālsacensībās.

21. marts, 2023 plkst. 10:31