RTU Sporta centrs

RTU sieviešu galda tenisa komanda izcīna bronzu Latvijas komandu čempionātā augstākajā līgā

19. aprīlis, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (no kreisās puses Liāna Zeltiņa (DITF), Sanita Sveile, Viktorija Majorova (IEVF), Diāna Afanasjeva)

Bronzas medaļa Latvijas 2021.–2022. gada sezonas komandu čempionātā galda tenisā augstākajā līgā – ar šādu panākumu var lepoties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sieviešu komanda, atgriežoties no finālsacensību posma, kas 16. aprīlī norisinājās Salaspils sporta namā.

Par medaļām augstākajā līgā četros sacensību posmos visas sezonas garumā (decembrī – Alojā, janvārī – Alojā, februārī – Kuldīgā, martā – Iecavā un Rēzeknē) cīnījās astoņas sieviešu un astoņas vīriešu komandas. RTU sieviešu un vīriešu komandas ieguva tiesības cīnīties finālspēlē pēc sacensību ceturtā posma, kad RTU sieviešu komanda ierindojās 4. vietā, savukārt vīriešu komanda – 5. vietā.

Salaspilī cīņu par medaļām sāka sešas sieviešu un sešas vīriešu komandas. Sieviešu konkurencē pirmajā spēlē RTU sieviešu komanda ar rezultātu 4:1 uzvarēja konkurentes no «Preiļu BJSS/SC Dartija» un cīņu turpināja pusfinālā, kur diemžēl ar rezultātu 0:4 nācās piekāpties šī gada čempionēm «Salaspils GTK». Turpinājumā ar rezultātu 4:2 tika uzvarēta «Kuldīgas SS» komanda, izcīnot bronzas medaļu Latvijas komandu čempionātā galda tenisā augstākajā līgā.

RTU sieviešu galda tenisa komandā komandā startēja Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) maģistrantūras 1. kurss), Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 4. kurss), Sanita Sveile (RTU Sporta centra direktora vietniece) un Diāna Afanasjeva (RSU studente).

Savukārt RTU vīriešu galda tenisa komanda pirmajā spēlē ar rezultātu 4:2 uzvarēja «GTK Salaspils 2» un, turpinot cīņu par medaļām pusfinālā, ar rezultātu 0:4 piekāpās «Rēzeknes BJSS 1» komandai, kura čempionātā izcīnīja zelta medaļu. Spēlē par 3. vietu RTU vīriešu komanda ar rezultātu 0:4 piekāpās komandai «GTK Namejs – Baltais».

RTU vīriešu galda tenisa komandā spēlēja Eduards Spāģis (DITF 3. kurss), Ingus Vanags un Deniss Vasiļjevs (DITF 1.kurss), kā arī Dāvis Pavlovs (IEVF 1. kurss).

Rezultāti sieviešu konkurencē

Rezultāti vīriešu konkurencē