RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU – sava olimpiete ziemas Olimpiskajās spēlēs Pekinā

19. janvāris, 2022
Foto - Latvijas Slēpošanas federācijas (infoski.lv)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) absolvente kalnu slēpotāja Liene Bondare izcīnījusi iespēju startēt Ziemas Olimpiskajās spēlēs, kas Pekinā notiks jau pēc dažām nedēļām – no 4. līdz 20. februārim. Šādu lēmumu pieņēmusi Latvijas Slēpošanas federācija (LSF).

Starts Pekinā Lienei būs Olimpisko spēļu debija. Tiesa, līdz pat pagājušā gada beigām visticamākā kandidāte dalībai Olimpiskajās spēlēs bija Dženifera Ģērmane, diemžēl viņa treniņā krita un lauza atslēgas kaulu, tāpēc no došanās uz Pekinu bija jāatsakās, un LSF bija jāmeklē jauna Olimpisko spēļu kandidāte.

Tā kā Liene Bondare bija izcēlusies ar labiem rezultātiem Starptautiskās Slēpošanas federācijas (International Ski Federation – FIS) sacensībās slalomā Itālijā, pakāpjoties pāris simts vietas augstāk un pārliecinoši ieņemot otro vietu Latvijas kalnu slēpotāju sarakstā, tad tika izvēlēta viņa. Pēc minētajām sacensībām Liene FIS punktu reitingu rangā ieņem 1178. vietu.

Vīriešu konkurencē Pekinas Olimpiādē piedalīsies Miks Zvejnieks, un arī viņam šī būs olimpiskā debija.

Liene Bondare ir viena no sportistēm, kura veiksmīgi ir attīstījusi duālo karjeru, izmantojot RTU sniegto iespēju un studējot sportistiem atvēlētajās budžeta vietās. Liene ir absolvējusi RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes maģistrantūru.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

19. janvāris, 2022 plkst. 11:17