RTU šahisti triumfē Latvijas 2023. gada Studentu čempionātā šahā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Latvijas 2023. gada Studentu čempionātā šahā, kas norisinājās Latvijas XXXIV Universiādes ietvaros, komandu kopvērtējumā laurus plūca Rīgas Tehniskā universitāte (RTU).

Individuāli 2. vietu vīriešu konkurencē izcīnīja RTU šahists Aleksandrs Jazdanovs (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 2. kurss), savukārt 3. vietu – Pjotrs Koļasa (IEVF 4. kurss). Arī sieviešu sacensībās mūsu šahistēm Vitai Petrovai (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes (EVIF) 4. kurss) un Valērijai Ļepjohinai (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 4. kurss) attiecīgi 2. un 3. vieta.

Individuāli 1. vietu starp vīriešiem izcīnīja Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas «RISEBA» pārstāvis Iļja Semjonovs, bet sieviešu individuālajā vērtējumā uzvarēja Rīgas Stradiņa universitātes pārstāve Ikstena Šarlote. Komandu kopvērtējumā 2. vietu izcīnīja Latvijas Universitātes studenti.

RTU komandā startēja arī Tomass Kristiāns Šterns (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 1. kurss), Kristaps Reinis Strods (Neklātienes un vakara studiju departamenta 3. kurss), Alekss Daniels Šipicins (DITF 1. kurss), Jānis Niklāvs Iļjenko (EVIF 2. kurss) un Ukrainas students Vladyslav Nikulchenko (Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departamenta 2. kurss).