RTU Sporta centrs

RTU šahistes Latvijas izlases sastāvā cīnās Eiropas komandu čempionātā

29. oktobris, 2019
Foto - Latvijas Šaha Federācija

Latvijas šahistu izlase, kurā spēlē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studente un absolventes, Gruzijas kūrortpilsētā Batumi notiekošajā Eiropas komandu čempionātā šahā, noslēdzoties piektajai kārtai, ierindojusies 12. vietā 32 vienību konkurencē.

Latvijas izlases sastāvā spēlē Dana Reizniece-Ozola, RTU absolvente un ilggadēja RTU komandas spēlētāja Laura Rogule, RTU absolvente Ilze Berzina un RTU 1. kursa studente Elizabete Limanovska, kā arī Madara Golsta.

Latvijas Šaha federācija ziņo, ka čempionāts Latvijai izlasei sākās ar 0:4 pret Azerbaidžānu, tad sekoja uzvara 3,5:0,5 pār Norvēģiju, klupiens pret Turciju 1,5:2,5 un divas uzvaras – 3:1 pret Horvātiju un 2,5:1,5 pret Vāciju – pēc kārtas.

Individuāli 3 punktus no 5 guvusi lielmeistare D. Reizniece-Ozola (2297), kura spēlē pie pirmā galdiņa. Pa 2,5 no 5 ir WGM L. Rogulei (2269) un WGM I. Bērziņai (2216), 1,5 punkts 2 partijās iekrāts M. Golstai (1987), bet divi neizšķirti trijās partijās ir WFM E. Limanovskai (2186).

Ja pirms četriem gadiem Islandē Latvija visā turnīrā izcīnīja četras komandu uzvaras, tad tagad jau ir trīs panākumi un priekšā vēl ir četras tikšanās. Sestajā kārtā Latvija tiksies ar Armēniju.

Kopvērtējumā visas piecas cīņas ir uzvarējusi Krievija, bet četras – Gruzija, Azerbaidžāna un Serbija. Vīriem labāko trijniekā patlaban ir Ukraina, Krievija un Slovēnija.

Rezultāti.

Vairāk foto pieejami Latvijas Šaha Federācijas Facebook lapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. oktobris, 2019 plkst. 19:53