RTU Sporta centrs

«RTU/Robežsardze» – pārliecinošā vadībā «Credit24» meistarlīgā

9. oktobris, 2018
Foto - Vadims Morozovs

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu volejbola komanda «RTU/Robežsardze» «Credit24» Baltijas volejbola meistarlīgas spēlēs 6. un 7. oktobrī guva divas uzvaras, turnīra tabulā izvirzoties pārliecinošā vadībā.

Sestdien, 6. oktobrī, «RTU/Robežsardze» spēlē trīs setos ar 3-0 (25:21, 29:27, 26:24) uzvarēja savus sīvākos pretiniekus — Latvijas čempionus «Jēkabpils Lūšus». Uzvarētāju komandā rezultatīvākie bija Aleksandrs Avdejevs un Gatis Garklāvs, kuri guva attiecīgi 20 un 17 punktus, bet 11 punktus — Armands Āboliņš.

Foto atskats no spēles pret «Jēkabpils Lūšiem".

Savukārt svētdien, 7. oktobrī, «RTU/Robežsardze» savā laukumā ar 3-1 (21:25, 25:19, 25:22, 25:22) uzveica Daugavpils Universitāti (DU). Arī šajā spēlē rezultatīvākie «RTU/Robežsardzes» spēlētāji bija G. Garklāvs, kurš guva 17 punktus, un A. Āboliņš, kurš tikai mazliet atpalika no G. Garklāva snieguma, gūstot 16 punktus.

Līdz ar to Baltijas meistarlīgā patlaban pirmajā vietā ar 12 punktiem izvirzījusies «RTU/Robežsardze», un arī 2. un 3. vietu ieņem Latvijas klubi — DU un «Jēkabpils Lūši», kuru kontā katram ir pa 8 punktiem. Un tikai pēc viņiem ar 6 punktiem seko labākās Igaunijas komandas — «BIGBANK/Tartu», «Saaremaa VK» un «Selver Tallinn».

Arī šogad tāpat kā iepriekšējā sezonā «Credit24» meistarlīgā Latviju pārstāv piecas komandas — «RTU/Robežsardze», «Jēkabpils Lūši», «Biolars/Jelgava», DU un «OC Limbaži/MSĢ».

Nākamās cīņas «RTU/Robežsardzes» volejbolistiem 20. oktobrī, kad viņi viesos spēlēs ar «Saarema VK».

Turnīra tabula.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments